RSS

Naujienos

Teikite paraiškas „eTwinning“ mokyklos ženkleliui gauti

Teikite paraiškas „eTwinning“ mokyklos ženkleliui gauti

2018-11-14

Falsterbo Mokyklos jau gali teikti paraiškas ženkleliui „Programos „eTwinning“ mokykla“ 2019 - 2020 ir gauti įvertinimą, kurio nusipelnė.

gratis dating voor senioren Programa „eTwinning“ siekia įvertinti ne tik individualų programos „eTwinning“ dalyvių įsitraukimą, atsidavimą bei veiklą, bet ir tos pačios mokyklos mokytojų komandų bei mokyklų vadovų veiklą ir suteikti jiems pripažinimą. 

dating dating sites Paraiškas ženkleliui „Programos „eTwinning“ mokykla“ galima teikti nuo  dejtingsajt presentation 2018 metų lapkričio iki 2019 metų vasario mėnesio. Susipažinkite su kriterijais ČIA. 

Ženklelis „Programos „eTwinning“ mokykla“ – tai pripažinimas už inovatyvią veiklą, kurią mokyklos įgyvendina skatindamos pilietiškumą bei kultūrinę savimonę ir lavindamos skaitmenines kompetencijas. Be to, tai – pripažinimas mokykloms už jų veiklą, puoselėjant bendradarbiavimo kultūrą mokykloje ir už jos ribų su vietos bendruomenėmis ir kitomis šalimis.

Ženklelis „Programos „eTwinning“ mokykla“ pristatytas 2017 metais, o gratis dating 1 1212 Europos mokyklų gavo ženklelius už 2018-2019 metus netdata europe ltd . 

Daugiau informacijos rasite ČIA