RSS

Naujienos

Susipažinkite su ateities mokytojais parodoje „Mokykla 2018“

Susipažinkite su ateities mokytojais parodoje „Mokykla 2018“

2018-11-21

Hordaland Švietimo mainų paramos fondas, administruojantis tarptautinius švietimo projektus, penktus metus dalyvauja parodoje „Mokykla“, skirtoje mokyklų bendruomenėms. Šiemet ŠMPF, atsižvelgdamas į pagrindinę parodos temą „Ateities mokykla“, savo stende lankytojus kvies susipažinti bei nusifotografuoti su ateities mokytojais.

datingsite gratis belgie Kaip atrodo ir ką daro ateities mokytojas? Ateities mokytojas yra modernus, šiuolaikiškas, žingeidus, imlus naujovėms, aktyviai dalyvaujantis tarptautiniuose projektuose, besisemiantis gerosios patirties iš kitų šalių mokyklų, įtraukiantis mokinius į mokymosi procesus pritaikydamas interaktyvius įrankius pamokose ir yra atviras naujovėms. Ateities mokytojų yra kiekviename Lietuvos regione, mieste, mokykloje – tai mokytojai dalyvaujantys programoje „eTwinning“, vykdantys „Erasmus+“ ar „Nordplus Junior“ projektus, besidalinantys savo žiniomis ir įgūdžiais su savo kolegomis rašydami straipsnius, tinklaraščius, vesdami užsiėmimus ir t.t.

Säffle Tarptautiniai projektai, kuriuos pristato fondas, yra puiki galimybė norint pritraukti mokinius į šiuolaikišką ir inovatyvų mokymosi procesą, todėl parodos lankytojų, ypač mokytojų, laukiame Švietimo mainų paramos fondo stende, kur galėsite nusifotografuoti su ateities mokytojais bei plačiau sužinoti apie:

cougar dating site • tarptautinio bendradarbiavimo mokytojams galimybes programoje  „eTwinning“ ir „Erasmus+“;

Larvik • projekto „Euroguidance“ metodikas ugdymo karjerai specialistams, kurie padeda vyresniesiems mokiniams renkantis profesiją;

dejtat 2 månader • plačias programos „Nordplus“ ir „Europass“ dokumentų naudojimo galimybes;

Susitikime parodos „Mokykla 2018“ 4 salėje įsikūrusiame Švietimo mainų paramos fondo stende lapkričio 23-24 dienomis!