RSS

Naujienos

Mėnesio projektas: „Games in the Blanks“

Mėnesio projektas: „Games in the Blanks“

2017-11-28

uomo cerca donna Marsala Pasak projekto „Games in the Blanks“ kūrėjų, šiandien mokiniai naudoja įvairius daugiafunkcinius technologinius įrenginius, tačiau nebemoka tiesiog žaisti su draugais, pilnai neišvysto adekvačių socialinių ir lingvistinių gebėjimų. Šiuo projektu buvo bandoma bent šiek tiek pakeisti tai ir parodyti vaikams kitokį laisvalaikio leidimo būdą – žaidimų kultūrą.

uomo cerca trans Sassari Šio projekto eigoje dalyviai subūrė komandas iš mokinių ir mokytojų bei atrinko aštuonis savo šalyje populiarius žaidimus. Kiekvieną savaitę mokiniai žaidė vis kitą žaidimą, taip lavindami loginius ir socialinius gebėjimus, bei tobulindami užsienio (anglų) kalbos įgūdžius. Nufilmavę savo žaidimus dalyviai dalinosi šiais vaizdais su kitomis mokyklomis, kurios savo ruožtu taip pat dalinosi jų filmuota medžiaga. Žiūrėdami kitų mokyklų vaizdo įrašus mokiniai tobulino stebėjimo ir kritinio mąstymo gebėjimus bei mokėsi efektyviai naudoti savo laiką. 

donna cerca uomo Bisceglie Projekte dalyvavo Turkijos ir Lietuvos mokyklos. Projektas buvo apdovanotas Europos kokybės ženkleliu.

uomo cerca donna Rovigo Daugiau informacijos apie projektą „Games in the Blanks“ rasite Twinspace erdvėje ir prisijungę prie „eTwinning Live“ platformos.