RSS

Naujienos

„eTwinning“ savaitėse - dar daugiau internetinių seminarų inkliuzijos tema

„eTwinning“ savaitėse - dar daugiau internetinių seminarų inkliuzijos tema

2017-10-03

Inkliuzinio ugdymo esmė yra kiekvieno mokinio svarba bendrame edukacijos procese. Inkliuzinis ugdymas yra pagrindinė programos „eTwinning“ savaičių tema.

 

Spalio 9-ąją dieną kviečiame sudalyvauti internetiniame seminare-grupėje pavadinimu „Lytis. Kaip sustabdyti stereotipus“.

Moderatorė Marie Louise Petersen pasakos apie tai, kaip ši grupė yra organizuojama, bei informuos apie artėjančius renginius ir ekspertų derybas. Dalyviai yra kviečiami pasidalyti temomis ir diskusijomis, kurias jie norėtų aptarti.

Ši grupė yra atvira visiems programos „eTwinning“ dalyviams, norintiems dalintis žiniomis ir mokymo metodais, susijusiais su lytimi ir seksualine orientacija, anglu, prancūzų bei skandinavų kalbomis. Grupės dalyviai turės galimybę pasidalinti žiniomis apie stereotipus, seksizmą bei lyčių lygybės užtikrinimą klasėje ir žaidimų aikštelėje.

 

 

Taip pat spalio 16-ąją dieną kviečiame į seminarą pavadinimu „Kelyje su inkliuzija“.

Su kokiais iššūkiais šiandieninėje klasėje susiduria mokytojai ir mokiniai? Kaip jie gali pasiekti geriausius rezultatus ir kaip „eTwinning“ bendruomenė gali prie to prisidėti?

Šioje diskusijoje moderatorė Marijana Smolčec aptars būtent šiuos klausimus.

 

Seminarus galite stebėti prisijungę prie eTwinning.net.