RSS

Naujienos

Ambasadorių profesinio seminaro Belgrade atgarsiai

Ambasadorių profesinio seminaro Belgrade atgarsiai

2018-07-24

Nykøbing Mors (Nykøbing M) Serbijos sostinėje Belgrade birželio pradžioje į profesinio tobulėjimo seminarą susirinko daugiau nei 150 programos „eTwinning“ ambasadorių. Iš 37 šalių atvykę ambasadoriai tobulino bendradarbiavimo įgūdžius, dalinosi gerąja patirtimi ir kartu kūrė bei aptarė idėjas, kurias vėliau pritaikys savo kasdieniniame darbe.

kontaktannonse ka

hvordan funker tinder Programos „eTwinning“ Vilniaus/Utenos regiono ambasadorę, dalyvavusią seminare, Loretą Tarvydienę maloniai nustebino dalyvių gausa bei programos intensyvumas. „Seminaras truko dvi dienas, o programa buvo labai intensyvi: atidarymo sesija, 4 praktinės sesijos po skirtingus 6 užsiėmimus, diskusija apie „eTwinning“  mokyklas bei  uždarymo sesija.“ – vardijo dalyvė.

free internet dating  

svenska dejtingsajter

Septynerius metus „eTwinning“ Šiaulių/Telšių regione ambasadoriaujanti Aurelija Dirginčienė džiaugėsi, kad kūrybinis darbas grupėse vyko greitai, linksmai, kūrybingai bei smagiai. Šiaulių/Telšių regiono ambasadorę nudžiugino susitikimas  su „eTwinning“ projektų partnerėmis iš Serbijos bei Estijos.

Ambasadorei Panevėžio regione Larisai Tichonovai labiausiai įsiminė ambasadorės iš Danijos Tinos Jespersen seminaras, kaip parengti ir vykdyti  internetinius mokymus „eTwinning“ programos  dalyviams. „Pranešimas buvo pagrįstas  pačios  ambasadorės patirtimi. Ji supažindino, kaip sudaromos grupės, kokia pagalba suteikiama pradedantiems programos dalyviams, pateikė mokymų prezentacijų pavyzdžių.“ – įspūdžiais dalinosi L. Tichonova.

 

Savo pranešime Tina Jespersen pateikė kelis  naudingus patarimus organizuojantiems  bendradarbiavimo projektus per atstumą t.y. internetu:

• Pasirinkite konkrečią klasę ir duokite mokiniams laiko prisijungti prie internetinio projekto.

• Apsvarstykite, kurių dalykų mokytojus pakviesite prisijungti prie projekto.

• Sutelkite dėmesį ne tik į projekto temą, bet ir veiklų vykdymo/atlikimo laiką. Būkite lankstūs.

• Aptarkite elgesio  internete taisykles.

• Nuolat susisiekite su savo partneriu, nes jis padės jums išspręsti problemas.

dejting för äldre Naudokitės įrankiais, kurie buvo pristatyti ambasadorių profesinio tobulėjimo metu ir tobulinkite savo įgūdžius: